OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Příběh Vibea

Tomáš Brouček, zakladatel, 53 let

Animovaná videa jsem začal vytvářet pro potřeby svého dosavadního podnikání (oblast zdraví a zdravého životního stylu). Na "vlastní kůži" jsem si vyzkoušel, jak jsou efektivní a jak fungují. Lidé prostě video milují, je-li správně udělané. Dokáže zaujmout, prodat, posílí značku, lidé se na jejich sledování těší. Animované příběhy nosíme v sobě z dob našeho dětství a fungují skvěle i v dospělosti.

Nejen že videa fungovala, ale jejich tvorba mě začala ohromně bavit. Jde totiž o celý proces, od prvotní myšlenky, záměru a cíle, přes kreativní vytvoření příběhu až po jeho finální zpracování. Od prvních "pokusů" se moje tvorba rychle vylepšila - pochopil jsem, co odlišuje "masové" video od dobrého a skvělého videa a na základě svých poznatků a učení jsem vytvořil metodiku, která mojí tvorbu dnes provází.

Jelikož mám podnikatelského ducha, rozhodl jsem se k dalšímu velkému životnímu kroku: věnovat se animované videotvorbě profesionálně.

A tak vznikla...Vibea - animovaná videa s příběhem.

Z mého života

Vystudoval jsem Matematicko fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor samočinné počítače a programování. Dvacet let jsem pracoval v bankovním sektoru, nejprve v oblasti IT, postupně ve středním a vyšším managementu, 4 roky jako člen představenstva Hypoteční banky, a.s. Řídil jsem řadu velkých projektů, namátkou stavbu bankovního call centra, internetové bankovnictví, jsem spolutvůrcem multibrandového modelu prodeje hypoték ve skupině ČSOB.

Dalších 10 let jsem se věnoval soukromému podnikání v oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Vybudoval jsem značky Dobreoci.cz a Detoxy.cz, jsem autorem unikátních programů detoxikace a přírodní léčby.